Narvik kommunestyre perioden 2019-2023

Klikk for stort bildeTorsdag 17. oktober ble kommunestyret for nye Narvik kommune konstituert. Dette er de folkevalgte for årene 2019-2023.

Klikk for stort bilde Ordfører Rune Edvardsen, Arbeiderpartiet.

 

 

 

 

Klikk for stort bilde Varaordfører Per Kristian Arntzen, Senterpartiet.

 

 

 

 

Arbeiderpartiet

Klikk for stort bilde Tor Asgeir Johansen

 

 

 

 

tor.johansen@narvikpolitiker.no 91615762

 

Klikk for stort bilde Roger Bergersen

 

 

 

 

roger.bergersen@narvikpolitiker.no 90733520

 

Klikk for stort bildeTina Denstad

 

 

 

 

tina.denstad@narvikpolitiker.no 95861676

 

Klikk for stort bilde  Gro Elisabeth Hoseth

 

 

 

 

gro.hoseth@narvikpolitiker.no 99637869

 

Klikk for stort bilde Linda Lockert Dybwad

 

 

 

 

linda.dybwad@narvikpolitiker.no 99153096

 

Klikk for stort bilde Nathaniel Holan Larsen

 

 

 

 

nathaniel.larsen@narvikpolitiker.no 46851570

 

Klikk for stort bilde Guttorm Aasebøstøl

 

 

 

 

guttorm.aasebostol@narvikpolitiker.no 99368284

 

Klikk for stort bilde Kjell Marian Øymo

 

 

 

 

kjell.oymo@narvikpolitiker.no 91828868

 

Klikk for stort bilde Trond Gustavson

 

 

 

 

trond.gustavson@narvikpolitiker.no 99583594

 

Klikk for stort bilde May Kristin Fjell

 

 

 

 

may.fjell@narvikpolitiker.no 95720838

 

Klikk for stort bilde Anne Svelstad Evju

 

 

 

 

anne.evju@narvikpolitiker.no 90895867

 

Klikk for stort bilde Eva Nilsen

 

 

 

 

eva.nilsen@narvikpolitiker.no 92486789

 

Klikk for stort bilde Lisbeth Korneliussen

 

 

 

 

lisbeth.korneliussen@narvikpolitiker.no 90569224

 

Klikk for stort bilde Tommy Nymo

 

 

 

 

tommy.nymo@narvikpolitiker.no 91853530

 

Senterpartiet

Klikk for stort bilde Ann-Cathrin Braseth

 

 

 

 

ann.braseth@narvikpolitiker.no 91774742

 

Klikk for stort bilde Mikael Rølvåg

 

 

 

 

mikael.rolvag@narvikpolitiker.no 97414310

 

Klikk for stort bilde Wanja Dahl

 

 

 

 

wanja.dahl@narvikpolitiker.no 99295367

 

Klikk for stort bilde Asle Jardar Spjelkavik Hansen

 

 

 

 

asle.hansen@narvikpolitiker.no 90923513

 

 

 

Anne Berit Søfteland (bilde mangler)

anne.softeland@narvikpolitiker.no 95883423

 

Klikk for stort bilde Lene M. Fjelldal

 

 

 

 

lene.fjelldal@narvikpolitiker.no 99731330

 

Klikk for stort bilde Marte Havaas

 

 

 

 

marte.havaas@narvikpolitiker.no 92890168

 

Klikk for stort bilde Gunnar Gamst

 

 

 

 

gunnar.gamst@narvikpolitiker.no 91629480

 

Høyre

Klikk for stort bilde Ann-Tove Dalhaug

 

 

 

 

ann-tove.dalhaug@narvikpolitiker.no 90836822

 

Klikk for stort bilde Marit Rønning Birkely

 

 

 

 

marit.birkely@narvikpolitiker.no 47602680

 

Klikk for stort bilde Daniel Skjevik-Aasberg

 

 

 

 

daniel.skjevik-aasberg@narvikpolitiker.no 99557952

 

Klikk for stort bilde Paul Rosenmeyer

 

 

 

 

paul.rosenmeyer@narvikpolitiker.no 97647853

 

Klikk for stort bilde Trine Remman

 

 

 

 

trine.remman@narvikpolitiker.no 40515057

 

Fremskrittspartiet

Klikk for stort bilde Jan-Olav Opdal

 

 

 

 

jan-olav.opdal@narvikpolitiker.no 95265200

 

Klikk for stort bilde Rune Østergren

 

 

 

 

rune.ostergren@narvikpolitiker.no 93856255

 

Klikk for stort bilde Bjørn Israelsen

 

 

 

 

bjorn.israelsen@narvikpolitiker.no 90161417

 

Klikk for stort bilde Johnny Olsen

 

 

 

 

johnny.olsen@narvikpolitiker.no 97665886

 

Sosialistisk Venstreparti

Klikk for stort bilde Vegard Lind-Jæger

 

 

 

 

vegard.lind-jager@narvikpolitiker.no 95899953

 

Klikk for stort bilde Ragne Johnsen Megård

 

 

 

 

ragne.megard@narvikpolitiker.no 97564772

 

Klikk for stort bilde Cille Skogvoll

 

 

 

 

cille.skogvoll@narvikpolitiker.no 45267275

 

Klikk for stort bilde Elin-Kristin Kvanmo

 

 

 

 

elin.kvanmo@narvikpolitiker.no

41301116

 

 

 

Miljøpartiet De Grønne

Klikk for stort bilde Ina Flage Iversen

 

 

 

 

ina.iversen@narvikpolitiker.no 93030819

 

Klikk for stort bilde Bor Martin Hanssen

 

 

 

 

bror.hanssen@narvikpolitiker.no 92432977

 

Kristelig Folkeparti

Klikk for stort bilde Boy-Arne Buyle

 

 

 

 

boy-arne.buyle@narvikpolitiker.no 99106186

 

Rødt

Klikk for stort bilde Lene Odlolien

 

 

 

 

lene.odlolien@narvikpolitiker.no 46422381